צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

פארק מיני ישראל

08-913-0029

חתונה במודיעין

אטורה, בית לאירועים במרכז הארץ בסמוך למודיעין, המושלם לקיום חתונות במודיעין ל-250 משתתפים ומעלה באווירה פסטורלית ליצירת חווית אירוע שונה

 

זוגות רבים לא מוכנים לוותר על אווירה שלווה, רגועה ונוף פסטורלי וירוק. עם זאת, גם המיקום הוא בעל חשיבות רבה. רבים מבינים היום עד כמה המיקום משפיע על האנרגיות של האורחים והאווירה שתיווצר במהלך האירוע. "אטורה" הוא אולם חתונות באזור מודיעין המעניק לזוגות מקום יפהפה בלטרון, ממש סמוך לפארק מיני ישראל, באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, בגישה נוחה לכל רחבי הארץ.

 

חתונה במודיעין או בכל ישראל?

 

כשחשבתם על חתונה במודיעין, לא חשבתם שתחגגו כשהמקומות והאתרים היפים והחשובים במדינה פרושים לנגד עיניכם... מיקומו של גן האירועים ליד מודיעין ממש בסמוך לפארק מיני ישראל המקסים נותן לחתונה נופך אחר ומוסיף לה הרבה יופי. תהיו בטוחים כי לא נערכות הרבה חתונות במודיעין בהן ניתן לראות את הכנרת, את מגדלי עזריאלי ואת הכותל המערבי במבט אחד...

 

חתונה במודיעין - אטורה

 

חתונה בחוץ וגם בפנים

 

"אטורה" הוא מקום לחתונה באזור מודיעין אשר כולל בתוכו את כל המרכיבים לחתונה קסומה ומיוחדת, חתונת החלומות שלכם. מבנה האולם מעוצב בסגנון מודרני בעל קווים נקיים ופשטות. השימוש בעץ, המנורות בעלות העיצוב הלא שגרתי, חלונות הענק מהם ניתן לצפות על הגן - כל אלה מוסיפים לתחושה הנעימה. הגן הירוק כולל בתוכו מדשאה רחבה ושפע של מקום. אם אתם מחפשים מקום לחתונה בסביבת מודיעין שיכול להכיל כמות אורחים לא מבוטלת, "אטורה" הוא המקום. בגן ניתן לקיים אירועים פרטיים ואירועים עסקיים של עד 750 איש בישיבה. באולם ישנו מקום לאירועים של עד 450 איש בישיבה או 800 איש בקוקטייל, כך שגם אם כל אזור השפלה יודע שאתם עורכים חתונה במודיעין, ב"אטורה" יתמודדו עם כמות האורחים.

 

עוד על חתונות מיוחדות באטורה

 

אותנטיות וכפריות אך גם חדשנות בחתונה ליד מודיעין

 

אמנם "אטורה" נמצאת באזור כפרי, בלב עמק איילון מלא המרחבים, אך המקום שומר על חדשנות ועדכנות. ציוד הסאונד והתאורה הם משוכללים ומאפשרים יצירת אפקטים שיכניסו הרבה עניין ושמחה לאירוע. המטבח מבוסס על פשטות וטריות מצד אחד אך עושה שימוש בטכניקות חדשניות מצד שני, מה שיוצר מנות טעימות, מיוחדות ובעלות עיצוב שקשה לעמוד בפניו. עם כל היופי של המקום ושלל היתרונות שלו, הדבר החשוב ביותר לצוות המקום הוא כמובן השירות וליווי בני הזוג לכל אורך הדרך עד סיום האירוע.

 

חתונות במודיעין - אטורה

 

אטורה - חתונות במרכז