מקום לאירועים פרטיים במרכז

אטורה הוא מקום לאירועים במרכז, בו אפשר לערוך את כל סוגי האירועים. מוזמנים להתרשם ממגוון האירועים שנערכים אצלנו:

 

גם לחוגגי הבת/בר מצווה הפעלות תוכן ייחודיות בפארק מיני ישראל לצד ארוע מסוגנן באטורה בית לארועים.

 

אירועים פרטיים באטורה

 

כאשר מדובר ביום הולדת, בר/ת מצווה או ברית, לאירועים חגיגיים ישנה חשיבות רבה בכך שהם מהווים ציון דרך בחיי משפחה והזדמנות לשבירת השגרה. אנחנו באטורה משבחים את הרצון שלכם לציין את האירוע ולראות בו סיבה למסיבה, ומעריכים את ההשקעה הרבה שאתם משקיעים בכך. בית האירועים אטורה הוא מקום לאירועים במרכז הארץ, ממש באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, בנקודה המוכרת לכל הנוסע בכביש מספר 1- לטרון.

 

צפו בעוד מגוון אירועים פרטיים שנערכים אצלנו באטורה: אירוע בר מצווה | מקום לברית 

 

 

 

אירוע אחד בכל רחבי הארץ

 

רוצים לדלג במהלך האירוע שלכם מן הגולן, לגליל, להרי ירושלים וגם לרדת אל העמקים ודרומה לאילת? במהלך אירועים פרטיים באטורה תוכלו לעבור מאזור לאזור ללא מאמץ. כמה צעדים ועברתם מן הגליל העליון הישר למגדלי עזריאלי. איך? בית אירועים אטורה נמצא ממש בשכנות לפארק היפהפה מיני ישראל בו תראו את כל הארץ בקטן. המקום הקסום הזה מאפשר לכם, למשל, לעבור עם  אב או אם המשפחה את תחנות חייו או חייה ולעשות אירוע בסגנון חיים שכאלה, זאת בנוסף, כמובן, לאירוע שמח באולם ובגן. לא כל מקום לאירועים במרכז מספק לכם תפאורה מיוחדת שכזאת.

 

לקריאה נוספת על אטורה- אולם אירועים במודיעין לחצו כאן

 

אוכל, מוזיקה וכל מה שצריך שיהיה במקום לאירועים במרכז

 

אטורה מעוצב ומתוכנן כך שיתאים לכל אירוע ולכל סגנון. מצד אחד, יש בו פשטות. ריהוט עץ ובכלל שימוש רב בחומרים טבעיים מספק את החלק הפשוט והכפרי של המקום. מנגד, ישנם פריטי נוי ואלמנטים המשדרים יוקרה ואלגנטיות. תפריט השף במקום מגוון מאוד גם הוא ומאפשר לכם להחליט גם על הסגנון הקולינרי של האירוע. מנות בשריות וצמחוניות, חורפיות ומנחמות מול מנות מרעננות וקיציות, מנות בריאות מול מנות שחיתות- גם הקולינריה לגמרי בידיים שלכם... ועם האוכל מגיע התיאבון גם למוזיקה. מערכת הסאונד והתאורה במקום מאפשרים להרים אירוע מהסרטים ממש. בואו אלינו להתרשם מהמקום המקסים.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

פארק מיני ישראל

08-913-0029