צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

פארק מיני ישראל

08-913-0029

אירוע חברה

אירוע חברה הוא הזמן להפוך את החברה למגובשת יותר ובכך לשפר את תפוקותיה. לכן, ההשקעה באירוע חברה חשובה מאוד, בואו להתרשם מאיתנו

 

עיקר ההשקעה בתכנון האירוע הוא בחירת המקום בו יתקיים האירוע. אטורה הוא מקום לאירוע חברה במרכז המתאים לסוגים שונים של אירועי חברה בסדרי גודל שונים. מסיבת קוקטייל, מופע מוזיקה או סטנדאפ, מסיבת ריקודים מקפיצה או הרצאה מרתקת- באטורה אנו מוכנים לכל סוגי האירועים הללו, וגם לרעיונות הפרועים ביותר שתעלו על דעתכם.

 

בואו להתרשם גם מכנסים עסקיים אצלנו באטורה

 

 פשטות ואלגנטיות המתחברות לאחד

 

אטורה הוא מקום לאירועים עסקיים במרכז המשלב אלמנטים שונים והופך אותם לאחד. האולם המקורה משקיף אל הגן

באמצעות החלונות העצומים שבו. האולם מעוצב תוך שימוש בחומר טבעי כמו עץ או אבן תוך הקפדה על עיצוב קליל ואוורירי, בשילוב של וינטג' יחד עם אלמנטים מודרניים. המיקום באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים מהווה יתרון גדול מאוד בנגישות ובמרכזיות שלו. עם זאת, הריחוק המועט מאזור גוש דן מספיק בכדי ליהנות משלווה פסטורלית ורגיעה ולשנות את האווירה. אטורה לא נמצא בנקודה אקראית במרחב אלא נקודה משמעותית- בלטרון. ולא סתם בלטרון- ממש בצמידות לפארק המקסים מיני ישראל. הדבר נותן ערך מוסף לאירוע חברה ולכן אטורה הוא לא סתם מקום לאירוע חברה במרכז אלא מקום המקנה שפע של אפשרויות ליצירת תוכן האירוע.

 

מתכננים אירוע חברה במרכז? מה עדיף - מופע רוק או טיול בארץ?

 

למה לבחור? באולם האירועים אטורה ליד מודיעין שניהם אפשריים. מיני ישראל מספק תכניות ופעילויות גם לאירועי חברה- תחרויות, משחקים או אתגרים שיוציאו את כולם מהקופסה. באמפי פארק תוכלו ליהנות ממופע רוק פראי. בין לבין תיהנו אתם ועובדי החברה מאוכל משובח, משקאות וכל הציוד הנדרש לאירוע חד פעמי (אלא אם כן גם את האירוע הבא תקיימו באטורה...)