צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

פארק מיני ישראל

08-913-0029

מקום לכנסים במרכז

יש רבים שיגידו שאטורה הוא מקום לכנסים מנצח! השילוב בין אולם רציני ומתקדם לחצר חוץ ייחודית מאפשרת לו להתבלט מעל המתחרים

 

מעבר לתוכן הכנס שהוא כמובן חשוב ומהותי, חשוב לקיים את הכנס במקום שיאפשר למצות את מלוא הפוטנציאל באירוע. 

מיקומו המיוחד של אטורה הופך אותו למקום לכנסים בשפלה עם ביקוש גדול. אטורה נמצא בלב עמק איילון בנקודה ייחודית מאוד - לטרון. צמוד אליו עומד פארק מיני ישראל שבו ניתן להתרשם מישראל כולה. סביר להניח כי ללא קשר לתוכן הכנס, המוזמנים שלכם לא יפספסו את ההזדמנות לבקר במקום המקסים הזה ולטייל בו בין הרצאה להרצאה.

 

בואו להתרשם בנוסף מאירועי חברה אצלנו באטורה 

 

מקום לכנסים במרכז במרחק 20 דקות נסיעה מתל אביב

 

אזור השפלה ידוע במרחבים, השדות והנוף הפסטורלי הנמצא במרחק נסיעה קטן מאוד מגוש דן. באטורה תמצאו תמהיל מנצח שהופך מקום לאירועים עסקיים במרכז למקום מוכר ובולט על פני אחרים. באטורה ניתן לקיים כנסים בסדרי גודל שונים החל מכנסים קטנים הכוללים עד 400 איש בישיבה באולם, ועד כנסים גדולים המתקיימים באמפי פארק של המקום שיכול להכיל גם 1000 איש. המקום מעמיד לרשותכם את כל הציוד הנדרש לקיום כנס בצורה חלקה כמו ציוד להגברה והקרנת מצגות, תאורה ועוד. עיצובו של האולם הוא פשוט וכפרי והוא משלב בתוכו גם נגיעה לאורבניות ותעשיה, כך שהוא מדבר לכולם. הנוף הנשקף מהאולם הכולל את הגן ופארק מיני ישראל הופך אותו למושלם ממש.

 

להתאים את האירוע לצרכי החברה

 

אטורה, אולם אירועים במרכז, הוא מקום המתאים לכולם גם מבחינת התפריט המגוון. רוצים ללוות את האירוע במנות צמחוניות או טבעוניות? מנות חלביות קלילות או מנות קדרה מנחמות? אצלנו הכל אפשרי. השף שלנו מתעדכן בטרנדים בקולינריה העולמית ומיישם אותם בתפריט כך שיתאימו לחך הישראלי והבינלאומי. תוכן איכותי, אוכל, סביבה מקסימה ואווירה כיפית הם המתכון לאירוע מוצלח. את שלושת האחרונים תקבלו מאיתנו. את הראשון אתם תייצרו בעצמכם...