מקום לאירועי בוטיק

אירוע מוצלח מתחיל במיקום מוצלח. אבל זו רק ההתחלה. מלבד מיקום, יש לתת את הדעת לאווירה של האולם או של גן האירועים. בפרט הדבר חשוב כשמתכנים אירועים חשובים בחיים. אירועי בוטיק מוצלחים, שמותירים רושם טוב, טעם טוב וזיכרונות טובים.

במיקום מעולה, נגיש ומרכזי, שוכן אטורה אולם אירועים. המקום, ממש סמוך לאתר המיוחד והיחיד במינו "מיני ישראל", מתאים לקיום מגוון רחב של אירועים. אירועים אישיים, משפחתיים, עסקיים, זה לא משנה העיקר זה האווירה. זהו ללא ספק מקום מושקע ביותר, מקום לאירועי בוטיק. האווירה יוקרתית, העיצוב מאוד מיוחד, אנשי הצוות אדיבים, מנוסים ומלאים רצון טוב. התפריט, בנוי בהתאם, ממיטב המנות בהגשה מושקעת וטעמים יוצאים מן הכלל.

חושבים על הפרטים הקטנים

אם נרצה לתאר באופן אלגנטי מהם בעצם אירועי בוטיק הרי שאלה אירועים שבהם חשובים מאוד הפרטים הקטנים. אותם פרטים קטנים, שמתוכננים עד הסוף, זה מה שמבדיל בינם לבין אירועים רגילים. כזה בדיוק הוא אולם אירועים אטורה. מקום שתוכנן מלכתחילה לאירועים איכותיים. כל דבר, מסידור השולחנות, החופה, הקישוטים, דרך המפות ועד אמצעי התאורה וההגברה, הכל נעשה ביופי, טוב טעם ומקצועיות. כל הדברים החשובים לכם, באירוע שלכם, זוכים לכבוד הראוי.

אטורה, לאירועים החשובים בחיים

באולם הבוטיק אטורה, בדרך שבין ירושלים לתל אביב, נמצא המקום המושלם לאירועים מכל הסוגים. במקום מתקיימים חתונות בוטיק, כנסים ואירועים עסקיים. ניתן לקיים מסיבות קוקטייל אפילו למאות רבות של מוזמנים, בהפקה מושקעת ומוקפדת. אירוע ערב או אירוע צהרים, תמיד תמצאו עיצוב נהדר, המשקיף אל נוף נהדר. החלל מרשים ויוקרתי, עם נגיעות משולבות של חמימות ביתית ועיצוב אורבני מודרני. הצוות מקבל את כל המוזמנים כראוי, בהגשה לשולחנות או בסגנון הגשה רצוי ומועדף עליכם.

אולמות אירועים במודיעין, אולם אירועים במודיעין, אולמות במודיעין
צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
פארק מיני ישראל
072-246-3343
צרו קשר לקביעת פגישה
פארק מיני ישראל
סגירת תפריט

אירועי קיץ ב-

סיבה מעולה לחתונה!

השאירו פרטים ובואו ניפגש